Est   Рус   ||
Tehtud Eestis PealehtUudisedProjektistAbiKontaktMobiilile versioonLisa lemmikutesse
Lisa kuulutus

ÜLDSÄTTED

Veebilehel MADE IN EE registreerimine, erineva info avaldamine või portaali võimaluste kasutamine on kasutaja tingimusteta kokkulepe kõikide antud KASUTUSTINGIMUSTE tingimustega. Kasutaja kohustub järgima kõiki Kasutustingimusi või lõpetama antud ressursi kasutamise. Registreerimata kasutajaid, kes kasutavad portaali, loetakse automaatselt nõustunuteks Kasutustingimustega.

MADE IN EE veebilehe haldaja jätab endale õiguse ühepoolselt ilma seletamata piirata või täielikult lõpetada Kasutaja juurdepääs veebilehe teenustele, kustutada või muuta info sisu info kvaliteetseks edastamiseks. Samuti, võtta kasutusele tehnilised või muud seaduslikud meetmed toimingute vastu, mis tekitavad probleeme või rikuvad tingimusi, muuta ja/või täiendada käesolevaid Kasutustingimusi ilma etteteatamata. Täielik või osaline Kasutustingimuste mitte järgimine ei võimalda Teil kasutada veebilehte.

Veebilehel MADE IN EE avaldatud info kuulub Haldajale ning seda ei saa kasutada ilma Haldaja kirjalikku nõusolekuta. Info kopeerimine on lubatud eraisikutele ning ainult enda otstarbeks.

Veebilehe MADE IN EE ei vastuta Kasutajale või kolmandatele isikutele tekkinud kahjude või kulude eest, mis võivad tekkida portaali kasutamisega. MADE IN EE ei vastuta Kasutaja info õigsuse, info kvaliteedi ning ostu-müügi tehingute eest.

Veebileht töötab brauseritega MS Internet Explorer 6, Fire Fox, Opera 9.25, Safari, Google Chrome ning monitoridel 1024х768.


INFO AVALDAMISE EESKIRJAD


Kasutaja vastutab ise Veebilehe kasutamise ning selle kaudu kuulutuste, sõnumi või kommentaari avaldamise eest. Kuulutus peab olema aktuaalne ning tõepärane.

Kuulutus, sõnum või kommentaar ei tohi sisaldada:
- eksitavat, ebatäpset informatsiooni
- õhutada vägivallale, rassilist viha, pornograafiat jne
- sõimusõnu, teiste solvamist
- EV poolt keelatud teenuste ja kaupade pakkumist
- inimorganite kauplemist
- kelmust, raha väljapressimist

Eelatud avaldada kuulutusi ühelt Kasutajalt ühe ja sama tekstiga, neid loetakse dubleerivateks ning eemaldatakse. Samuti on keelatud kuulutused õigekeelsuseeskirjade rikkumisega, mitme kirjavahemärgi korraga kasutamine jne.

Veebilehel MADE IN EE kuulutuse tasuta avaldamise periood on 21 (kakskümmend üks) päeva. Selle aja möödudes kaotavad oma kehtivuse tasulised teenused (juhul, kui nad olid).

Info avaldamise eeskirjad veebilehel MADE IN EE kehtivad nii tasuta, kui ka tasulise informatsiooni puhul.


KASUTAJATE ISIKLIK INFORMATSIOON

Kogu info, mis oli veebilehele edastatud on kõikidele nähtav, välja arvatud Parool ning Kasutaja isiklikud andmed. Registreerimisel, -убрать зпт  Kasutaja ise valib endale sobiva Kasutajanime ja Parooli ning vastutab nende saladuses hoidmise eest.

Keelatud on kasutada teiste Kasutajate nimedele sarnaseid nimesid selleks, et eksitada teisi Kasutajaid.


MUUD TINGIMUSED

Veebilehe MADE IN EE Haldaja ei vastuta ilmnenud tehniliste rikete, side katkemise eest, mis võivad takistada portaali tööd. Samuti ei kanna vastutust kolmandatele isikutele tekitatud kahjude eest, mis tekitatud teiste Kasutajate poolt.

Palume Kasutajaid koheselt teavitada meid tekkinud probleemidest, pretensioonidest või rikkumistest. Nii on meil võimalik tagada veebilehe MADE IN EE õige ja korrektne funktsioneerimine.

 
Minu valik
Kinnisvara
Transport
Kaubad
Teenused
Kuhu minna
Kohad

Viimased uudised
04.07.2012
Arafati lesk kahtlustab oma mehe tapmist polooniumiga
03.07.2012
Uus-Meremaa pealinna raputas maavärin
03.07.2012
Eesti miinimumpalk jääb Kreekale alla
02.07.2012
Venemaal avati pidulikult maailma pikim vantsild
02.07.2012
Hispaania valitses finaali ja võitis kolmanda suurturniiri järjest
 
Kõik uudised

Kiida või laida
 
 
ProjektistKasutamistingimusedRegistreerimine KoostööAbiKontakt