Est   Рус   ||
Tehtud Eestis PealehtUudisedProjektistAbiKontaktMobiilile versioonLisa lemmikutesse
Lisa kuulutus

Koostööpakkumine

Kinnisvarabürood, Automüüad, Reisibürood
Juhul, kui olete huvitatud koostööst meiega, siis palun võtke ühendust tel. 56 944 122. Teeme Teiele personaalse pakkumise.

Kui oled algaja reporter, ajakirjanik
Kui oled veel meediaüliõpilane ning tahad läbida erialapraktikat, siis pöördu meie poole. Siin saad kirjutada uudiseid, luua artikleid. Meil on rõõm, näha oma seltskonnas tublisid ja töökaid inimesi! Me võimaldame Sul kasutada meie portaali ja näidata end avalikkusele.

Edukatele maakleritele
Tahad reklaamida oma firmat ja ennast artiklis, seletades lugejatele kinnisvaraturu hetkelisest olukorrast või soovid olla analüütik, siis hea meelega avaldame Sinu mõtteid kinnisvaraturust meie erirubriigis. Lugejad saavad Sinu abil teada, mis toimub kinnisvaraturul ning ehk pöörduvad ka Sinu poole oma küsimustega.

Autohuvilisele
Oled suur autohuviline? Tead kõikidele autoküsimustele vastuseid? Sõbrad pöörduvad Sinu poole abi saamiseks auto ostmisel või auto riknemisel? Oled kursis, mis toimub automaailmas? Siis hakka meie portaali autorubriigi eestvedajaks ning abista teisi.

Seiklejatele ja matkajatele
Oled külastanud palju erinevaid ja huvitavaid kohti maakeral, oled kogemustega giid ning soovid oma reisimuljeid jagada teistega, siis tule meie meeskonda! Räägi kõikidele huvitavamatest reisikohtadest või eksootilistest maadest.

PARTY-sõpradele
Käisid järjekordsel ööüritusel, külastasid teatrit või vaatasid uut filmi ning soovid sellest rääkida? Siis räägi julgesti kõigest toimunust ja toimuvast meie portaalis, näita pilte või teavita teisi lähenevast üritusest. Selle eest saad SUURED TÄNUD meie portaali kasutajate poolt.

Reklaamiagentuuridele
Teil on koostööks ettepanekuid? Oleme koostööks avatud!

Juhul, kui mõni meie pakkumisest tekitas Sinus huvi, siis kirjuta meile (märkega „Koostöö“) – kuidas meie koostöö võiks kulgeda, millistel tingimustel, kuidas saad meid aidata projekti edasiviimisel/arendamisel, kirjuta oma talentidest – omalt poolt katsume Sind aidata. Meie anname Sulle võimaluse, kõik muu sõltub Sinust!

 
Minu valik
Kinnisvara
Transport
Kaubad
Teenused
Kuhu minna
Kohad

Viimased uudised
04.07.2012
Arafati lesk kahtlustab oma mehe tapmist polooniumiga
03.07.2012
Uus-Meremaa pealinna raputas maavärin
03.07.2012
Eesti miinimumpalk jääb Kreekale alla
02.07.2012
Venemaal avati pidulikult maailma pikim vantsild
02.07.2012
Hispaania valitses finaali ja võitis kolmanda suurturniiri järjest
 
Kõik uudised

Kiida või laida
 
 
ProjektistKasutamistingimusedRegistreerimine KoostööAbiKontakt